Даруємо 100 грн на першу доставку

0800 330 317 Замовити доставку
 1. Переваги замовлення з США.
 2. Відомі військові магазини в США.
 3. Кращі бренди військового взуття в Америці.
 4. Розмірна сітка взуття в США.
 5. Терміни та доставка берців з Америки.

1. Переваги замовлення з США.

Хороше військове взуття завжди було важливою частиною матеріального забезпечення збройних сил кожної країни. Чоботи для військових мають відповідати високим стандартам якості та надійності, оскільки воїни покладають на нього своє життя та успішність місій. Американське військове взуття завжди визначалося високою якістю та інноваційними технологіями.

Якість.
Американське військове взуття відоме своєю високою якістю та довговічністю. Виробники в США вкладають значні зусилля у вдосконалення матеріалів та технологій виробництва, щоб забезпечити максимальний комфорт та захист воїнів на полі бою.

Технології.
Американські компанії постійно впроваджують нові технології в виробництво військового взуття. А саме водонепроникні та дихаючі матеріали, амортизаційні системи для зменшення навантаження на стопу, а також інші інновації, які роблять берці більш зручними та функціональними.

Різноманітність моделей.
У американських виробників великий асортимент військового взуття, який відповідає різним потребам та вимогам воїнів. Ви можете знайти берці для різних видів військових операцій, включаючи спеціальні моделі для  всіх підрозділів.

Надійність.
Військове взуття з США славиться своєю надійністю та стійкістю до екстремальних умов. Виробники тестують свої продукти на відповідність військовим стандартам, щоб чоботи для військових  найкраще витримували випробування в реальних бойових умовах.

Спеціалізований асортимент.
На ринку американського військового взуття Ви зможете знайти не тільки берці, а й інше спеціалізоване взуття, таке як чоботи для військових, бойові черевики, а також спеціалізовані моделі.

2. Відомі військові магазини в США.

Якщо Ви плануєте придбати військове взуття в США, то вам варто знати про відомі військові магазини, які спеціалізуються на продажу військового одягу та взуття. Ось кілька з них:

 1. Army Navy Store – це відома мережа військових магазинів, яка має десятки філій по США. Вони пропонують великий асортимент військового взуття різних брендів та моделей.
 2. Ranger Joe’s – це інший відомий магазин, спеціалізований на продажу військового спорядження та взуття. Вони також мають інтернет-магазин, де Ви можете замовити товари онлайн та доставити їх до будь-якого складу в США.
 3. Tactical Gear – це магазин, який пропонує великий вибір тактичного взуття та спорядження для військових та правоохоронних органів. Вони також мають ексклюзивні моделі від відомих брендів.
 4. US Patriot Tactical цей магазин спеціалізується на військовому взутті та спорядженні для військових і правоохоронців. Вони мають багатий вибір різних брендів та моделей, а також пропонують додаткові послуги, такі як гравіювання на взутті.
 5. LA Police Gear. Магазин, який спеціалізується на тактичному спорядженні, включаючи військове взуття. Вони відомі своєю конкурентоспроможною ціною та широким вибором товарів.
 6. Military Boots Direct цей інтернет-магазин спеціалізується на продажу військового взуття та надає можливість замовити товари онлайн. Вони співпрацюють з кількома відомими брендами військового взуття.

3. Кращі бренди військового взуття в Америці.

 • Danner – це американський бренд, який відомий своєю високою якістю та стильним дизайном військового взуття. Вони виготовляють берці та черевики, які ідеально підходять для зовнішніх умов та тривалих місій.
 • Bates – це інший популярний бренд військового взуття, який відомий своєю надійністю та зручністю. Вони постачають взуття для військових та мають великий вибір моделей.
 • Belleville – це бренд, який спеціалізується на виготовленні військового взуття з високою міцністю та захистом. Їхні берці використовуються в різних військових підрозділах та відомі своєю якістю.
 • Rocky відомий своєю високою якістю та інноваційним дизайном військового взуття. Вони пропонують моделі, які відповідають потребам різних військових підрозділів і забезпечують захист та комфорт в будь-яких погодних умовах.
 • Smith & Wesson Footwear. Відомий бренд, який спеціалізується на виробництві військового та тактичного взуття. Їхні моделі відзначаються міцністю та дизайном, що враховує особливості роботи правоохоронців і військових.
 • Under Armour. Хоча Under Armour відомий спортивним одягом, вони також виробляють військове взуття. Вони використовують свої технології для створення взуття, яке забезпечує зручність та високу продуктивність на полі бою.

4. Розмірна сітка взуття в США.

Вибір військового взуття за допомогою розмірної сітки в США є важливою задачею, оскільки неправильно вибраний розмір може призвести до незручностей, травми на шкірі ноги внаслідок натертості. США використовують свою власну систему розмірів, яка може відрізнятися від тієї, яку Ви звикли бачити в інших країнах. Ось кілька порад, які допоможуть вам вибрати правильний розмір військового взуття в США:

Виміряйте свою стопу точно.
Перш за все, вам потрібно виміряти довжину своєї стопи у дюймах або сантиметрах. Використовуйте стрічку або лінійку для цього. Зазвичай розміри в США вказуються в дюймах. Для перетворення дюймів в сантиметри можна використати формулу: 1 in = 2,54 см.

Порівняйте свої виміри з розмірною сіткою.
Кожен виробник військового взуття може мати власну розмірну сітку, тому важливо перевірити розмірну таблицю для конкретного бренду чи моделі, яку Ви розглядаєте. Таким чином, Ви зможете точно визначити, який розмір вам потрібен.

Зверніть увагу на ширину стопи.
Крім довжини стопи, ширина також є важливим параметром. В розмірній таблиці можуть бути вказані розміри для стандартної ширини (D – для чоловіків, B – для жінок). Якщо у вас вузька чи широка стопа, знайдіть відповідний розмір, що позначається літерами (наприклад, N для вузької, W для широкої).

Зверніть увагу на типи та моделі взуття.
Військове взуття може відрізнятися за типом та призначенням (наприклад, берці для спеціальних операцій, чоботи для морської піхоти, черевики для поліції). Кожна модель може мати власні особливості щодо розміру, тому важливо дотримуватися рекомендацій виробника.

Консультуйтесь з продавцем або фахівцем.
Якщо Ви не впевнені у своєму розмірі, завжди можете звернутися до фахівця в магазині або виробника, щоб отримати консультацію та поради щодо правильного вибору розміру.

Запам’ятовуючи ці поради та дотримуючись рекомендацій виробника, Ви зможете вибрати військове взуття з правильним розміром, яке забезпечить вам комфорт та безпеку на будь-якому завданні чи місії.

5. Терміни та доставка берців з Америки.

Рекомендуємо Вам відвідати сайт USAinUA, та скористатися такими послугами як “Покупка і доставка” або “Самостійні покупки. Mail Forwarding”. На сайті Ви зможете знайти всю необхідну інформацію з питань замовлення військового взуття (берців) з США та рекомендації, як правильно оформити замовлення, а також відповіді на всі ваші запитання щодо процесу покупки та доставки цього особливого взуття.

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Instagram

Куртка adidas FIVE TEN WIND JACKET за супер ціною #доставкасша #доставкаєвропа #usainua #adidas #jacket #куртка ...

Куртка adidas FAST RUNNING ITERATION JACKET за супер ціною #доставкасша #доставкаєвропа #usainua #adidas #jacket #куртка ...

Футболка adidas OWN THE RUN ALLOVER PRINT TEE за супер ціною #доставкасша #доставкаєвропа #usainua #adidas #tshirt #футболка ...

Футболка adidas CAMO TONGUE TEE за супер ціною #доставкасша #доставкаєвропа #usainua #adidas #tshirt #футболка ...

Даруємо 100 грн на першу доставку.