Даруємо 100 грн на першу доставку

0800 330 317 Замовити доставку
  1. Американські бренди інструментів та електроінструментів 
  2. Б/У інструмент із Америки
  3. Переваги замовлення інструментів із США/Європи
  4. Як замовити та доставити інструменти та електроінструменти зі США та Європи

Незалежно від того, чи є любителем або професіоналом, при покупці інструментів ключовими є три фактори: продуктивність, надійність і ціна. У цій статті ми докладно розглянемо найкращі інструменти брендів для задоволення всіх трьох вимог.

Що робить інструментальний бренд одним із найкращих інструментальних брендів? Відповісти це питання непросто. Користувачі, які працюють у режимі «зроби сам», зазвичай хочуть мати надійний інструмент за розумною ціною. Професіонали, засоби для існування яких залежать від інструментів, як правило, витрачають трохи більше на інструмент, який часто витримує суворі умови на робочому місці, забезпечуючи при цьому максимальну продуктивність.

У різних людей можуть бути різні уявлення про те, що вважати кращими брендами інструментів. Проте деякі бренди незмінно посідають перші місця у рейтингах незалежних інструментів. Знову і знову вони відповідають критеріям, на які очікують від них покупці. Ми уважно вивчили широкий спектр відомих брендів інструментів, заглибившись у їхню передісторію. Для кожного бренду ми також вибрали інструмент, який, на нашу думку, відповідає найвищим стандартам.

Американські бренди інструментів та електроінструментів


УВАГА, для перегляду таких магазинів, як The Home Depot, Tractor Supply Co., Lowe’s, Walmart, Acme Tools, Sears, Ace Hardware, необхідний ВПН/VPN з Американським IP. Для перегляду всіх доступних товарів на Amazon необхідно вибрати локацію США з ZIP індексом 19809.

1. Makita

Про бренд: бренд високоякісних електроінструментів, який часто є інноваційним і пропонує особливо широкий асортимент акумуляторних інструментів.

Діапазон цін: від $$$ до $$$$

Вплив японських брендів на ринки інструментів став відносно недавнім, тому їх легко розглядати як молоді підприємства. Проте Makita існує з 1915 року. В даний час компанія є виробничим гігантом із заводами в 10 країнах, включаючи Далекий Схід, Близький Схід, Європу, Південну і Центральну Америку та США.

Makita починала свою діяльність як ремонтна майстерня двигунів, випустивши ще в 50-ті роки ручний рубанок – перший електроінструмент і продовжила свої успіхи в 70-ті: вийшов у світ перший акумуляторний інструмент – дриль. Починаючи з того часу і до сьогодні компанія перетворилася на одного з безперечних лідерів на ринку бездротового зв’язку з широким асортиментом інструментів для майстерень, будівельних майданчиків та саду.

Ці інструменти є не найкращим варіантом для користувачів з обмеженим бюджетом, але їхня ціна конкурентоспроможна порівняно з іншими інструментами професійного стандарту.

Топ товарів:

 • Makita 18V LXT Sub-Compact Brushless Cordless Recipro Saw – Субкомпактна безщіткова акумуляторна шабельна пилка Makita 18V LXT: Ця шабельна пила забезпечує багатофункціональне різання в невеликому просторі. Легка та проста у використанні, вона оснащенна високоефективним безщітковим двигуном та швидкою підзарядкою. Отримайте субкомпактну безщіткову акумуляторну шабельну пилку Makita 18V LXT на Amazon за 199$.
 • Makita 18V X2 LXT Brushless Cordless Chain Saw Kit – Комплект безщіткової акумуляторної ланцюгової пилки Makita 18V X2 LXT: дуже корисний інструмент навіть, якщо Ви не часто пиляєте дрова. Ця бензопила від Makita акумуляторна, тому в комплекті до неї йдуть 2 окремі акумулятори та подвійна зарядна станція. Придбати цю пилку Makita 18V X2 LXT можна на eBay від 359$.
 • Makita 18-Volt LXT Lithium-Ion 8-Piece Kit – Набір з 8 позицій електроінструментів: шикарний набір для тих, хто бажає отримати одразу всі необхідні інструменти в одному сеті. Сюди входять шуруповерт та ударний шуруповерт, компактна шабельна та циркулярна пили, шліфувальний інструмент, повітродувка, зарядні пристрої, ударний гайковерт, ліхтарик та сумка. Отримайте літій-іонний 8-компонентний комплект Makita 18-Volt LXT в The Home Depot за 399$.

Де придбати інструменти Makita в США:


2. Bosch

Про бренд: Bosch має великий німецький інженерний досвід, виготовляючи надзвичайно різноманітний асортимент добре спроектованих інструментів, відомих своєю надійністю.

Діапазон цін: від $$ до $$$

Роберт Бош заснував свою інженерну компанію у Штутгарті, Німеччина, у 1886 році. Зараз компанія працює на таких різноманітних ринках, як автомобілебудування, енергетика, побутова техніка та, звичайно ж, електроінструменти. Незвичайно те, що 92 відсотки акцій Bosch належать благодійній організації, яка використовує прибуток для цілого ряду культурних, соціальних та наукових проектів. Bosch приписують випуск першого перфораторного дриля в 1932 році, і ця традиція винахідництва продовжується: компанія щорічно розробляє щонайменше 100 нових продуктів.

Bosch вважається брендом приміум-класу, проте більшість їх інструментів доступні для любителів. Висока продуктивність та надійність роблять Bosch відмінним довгостроковим вкладенням.

Топ товарів:

 • Bosch BLAZE 65 ft. Laser Distance Tape Measuring Tool – Лазерний далекомір Bosch BLAZE 65 футів: Хоча Bosch виробляє практично всі мислимі електроінструменти, його лазерний далекомір підкреслює репутацію бренду в області точності, надаючи практично миттєві значення в діапазоні 65 футів з точністю до 1⁄8 дюйма. Отримайте лазерний далекомір Bosch BLAZE 65 футів The Home Depot за 49,97$.
 • Bosch Bulldog Xtreme Rotary Hammer Power Drill – Перфораторний дриль Bosch Bulldog Xtreme має три режими роботи: обертання, перфоратор та тільки молот. Вона має зручну D-подібну рукоятку та 36 бітних позицій. Отримайте Перфораторний дриль Bosch Bulldog Xtreme на Amazon за 198$.

Де придбати інструменти Bosch в США:


3. DEWALT

Про бренд: Широкий асортимент високопродуктивних електроінструментів DeWalt вже давно є одним із найкращих варіантів вибору для підрядників та продавців.

Діапазон цін: від $$ до $$$$

Ще в 1924 році ремісник з Пенсільванії Реймонд Е. ДеУолт взяв звичайну пилку і виготовив першу радіальну ручну пилку, інструмент, який завоював величезну популярність у професійних деревообробних майстернях. DeWalt Inc. була утворена у 1947 році. В даний час компанія має заводи в ряді країн та сім виробничих підприємств у США.

Головні чинники, які роблять DeWalt фаворитом серед інструментів у підрядників-професіоналів та любителів – це поєднання потужності та довговічності. Судячи з цін, можна зробити висновок, що бренд орієнтований більше на професіоналів, але їх репутаційна надійність така, що він дуже популярний і серед звичайних користувачів в домашніх роботах, які розглядають їх цінність як довгострокову інвестицію.

Топ товарів:

 • DeWalt 20V Max SDS Rotary Hammer Drill – Перфоратор DeWalt 20V Max SDS: потужний перфоратор та легкий інструмент для зносу, демонструє здатність бренду поєднувати найкращу у своєму класі потужність із зручними функціями. Отримайте перфоратор DeWalt 20V Max SDS на Amazon за 319$.
 • DeWalt FLEXVOLT 12-in. Miter Saw – DeWalt FLEXVOLT 12 дюймова Торцювальна пилка: ця торцювальна пилка з висувною складовою, яка може працювати як від мережі, так і від акумулятора, забезпечує необмежений час роботи. Отримайте DeWalt FLEXVOLT Торцювальну пилу на eBay від 650$.

Де придбати інструменти DeWalt в США:


4. CRAFTSMAN

Про бренд: Ручні та електроінструменти Craftsman є фаворитом DIY (“do it yourself”/”зроби сам”), пропонуючи відмінне співвідношення ціни та якості.

Діапазон цін: від $ до $$

Марка інструментів – Craftsman є дітищем компанії Sears, яка була створена у 1927 році і була доступна лише через Sears, а згодом і через Kmart. Незабаром компанія розширила виробництво ручних інструментів і тепер пропонує електроінструменти, садову техніку, робочий одяг і взуття.

Виробництво Craftsman, яке тривалий час вважалося одним з найбільших вітчизняних американських виробників інструментів, в даний час здійснюється в основному на Тайвані, хоча виробництво автомобільних інструментів залишається в США. Хоча критики припускають, що контроль якості вже не той, що раніше, інструменти Craftsman, як і раніше, є гарною цінністю для користувача, що працює своїми руками.

Топ товарів:

 • Craftsman 115-Piece Mechanic Tool Set – Набір механічних інструментів Craftsman зі 115 предметів: це чудовий приклад функціональних та доступних інструментів, що пропонуються брендом, який орієнтований на задоволення очікувань домашнього користувача за ціною та продуктивністю. Отримайте набір механічних інструментів Craftsman зі 115 предметів в Sears за 62,99$.
 • Craftsman 22-in 1-Drawer Tool Box – 22-дюймовий ящик для інструментів Craftsman з 1 висувною скринькою: багаторівнева пересувна робоча станція, ця скринька для інструментів може працювати в важкопрохідній місцевості і з навантаженням 88 фунтів. Отримайте 22-дюймовий ящик для інструментів Craftsman з 1 ящиком на eBay за 163,99$.

Де придбати інструменти Craftsman в США:


5. Stanley Black & Decker

Про бренд: Stanley Works – один з найвідоміших у світі брендів ручних інструментів, а Black & Decker – лідер у галузі доступних електроінструментів. Хоча бренд інструментів тепер називається Black & Decker, назва компанії представляє дві компанії, як Stanley Black & Decker.

Діапазон цін: від $ до $$

Перший магазинчик болтів, петель та інших залізних кованих виробів Фредерік Стенлі відкрив у далекому 1843 році. Незабаром Генрі Стенлі – кузен Фредеріка, заснував приватне підприємство “Stanley Rule and Level”. У 20-х роках два брати об’єдналися та створили єдину компанію – Stanley Works у штаті Коннектикут.

Початкова компанія Black & Decker була звичайним механічним цехом, заснований на орендованих складах у Балтіморі, за збігом, також у 20-ті роки. Підприємство зростало і розвивалося і перетворилося на одного з провідних світових виробників доступних електроінструментів для дому та саду.

Black & Decker і Stanley Works об’єдналися в 2010 році і почерпнули багато з найкращих брендів інструментів по всьому світу, включаючи Bostitch, Craftsman, DeWalt, Irwin Tools і Porter Cable.

Однак кожен, як і раніше у зберігає свою індивідуальність та цінності власного бренду. Так Stanley спеціалізується на ручному інструменті, а Black & Decker на електроінструменті із співвідношенням ціни та якості для ринку DIY (“do it yourself”/”зроби сам”).

Топ товарів:

 • Stanley 10788 Curved Quick-Change Utility Knife – Швидкісний висувний універсальний ніж Stanley: інструмент, що часто зустрічається в наборах інструментів для професіоналів і домашніх майстрів по всьому світу, цей ніж для коробок настільки популярний, що багатьом користувачам відомий просто ніж Stanley. Отримайте універсальний ніж Stanley Quick-Change на Amazon за 12,74$.
 • BLACK+DECKER 20V MAX Cordless Drill – Акумуляторний дриль BLACK+DECKER 20V MAX: недорогий дриль з живленням 20 В, 24-позиційною муфтою та 30 аксесуарами. Цей інструмент допоможе домашнім майстрам виконати безліч проектів. Отримайте акумуляторний дриль BLACK + DECKER 20V MAX на eBay від 55,99$.

Де придбати інструменти Stanley Black & Decker в США:


6. Milwaukee

Про бренд: Milwaukee виробляє ряд електроінструментів та електроустаткування та має репутацію надійного виробника, що працює у важких умовах.

Діапазон цін: від $$$ до $$$$

Спочатку Мілуокі називався AH Petersen Tool Company і був заснований в 1918 А. Х. Петерсеном і Альбертом Ф. Зайбертом. Коли фабрика була знищена пожежею, Зайберт викупив активи і в 1924 заснував компанію Milwaukee Electric Tool Company. Компанія завжди дотримувалась високих стандартів, і невдовзі Milwaukee стала зареєстрованим постачальником для ВМС США.

Milwaukee була першою компанією, яка виробила перфоратор, який працював як звичайний дриль, і також представила шабельну пилку, або Sawzall. З середини 1970-х по 2005 рік компанія змінила кількох власників і тепер є частиною Techtronic Industries.

Milwaukee завжди був провідним брендом електроінструменту і лише недавно перейшов на ручні інструменти, робочий одяг та засоби зберігання. За якістю продукції та надійності бренд часто порівнюють із DeWalt. Це інструменти преміум-класу для професійних користувачів, які також є популярними серед домашніх майстрів, які шукають щось більше, ніж бюджетні бренди.

Топ товарів:

 • M18 FUEL Hammer Drill/Impact with One Key Combo Kit -Комплект акумуляторного ударного дриля і ударного шуруповерта Milwaukee: це один з декількох додаткових наборів, що пропонують якісні інструменти з високопродуктивними батареями за дуже конкурентними цінами. Придбайте комплект акумуляторного перфоратора та ударного шуруповерта Milwaukee M18 FUEL у магазині Home Depot за 399$.
 • Milwaukee M18 FUEL Rear Handle Circular Saw – Циркулярна пилка із задньою рукояткою Milwaukee M18 FUEL: ця акумуляторна вбудована циркулярна пилка оснащена лезом, яке робить 570 різів на одній зарядці, двигуном із прямим приводом та підсвічуванням. Придбайте циркулярну пилку із задньою ручкою Milwaukee M18 FUEL на Amazon за 199,95$.
 • Milwaukee M18 FUEL Cut-Off Saw – Відрізна пилка Milwaukee M18 FUEL: Ця 9-дюймова відрізна пилка має достатню потужність для різання залізобетону, металу та інших матеріалів з цегляної кладки. Отримайте відрізну пилку Milwaukee M18 FUEL у Acme Tools за 599$.

Де придбати інструменти Milwaukee в США:


7. Kobalt

Про бренд: Kobalt – це власний бренд Lowe’s, що пропонує інструменти за конкурентноспроможними цінами для так званого «професійного» ринку середнього рівня.

Діапазон цін: від $ до $$$

У 1988 році компанія Lowe’s прийняла рішення поконкурувати з такими популярними “сімейно-домашніми” брендами, як The Home Depot та Sears та представила публіці інструменти Kobalt. Інструменти з кобальту виготовляються для Lowe’s різними постачальниками. Хоча частина виробництва знаходиться у Тайвані, та деякі виробництва базуються на внутрішньому ринку. Компанія повністю виробляє свої ручні інструменти в США та збирає частину своєї лінійки електроінструментів у США з компонентів, що постачаються з усього світу.

Хоча репутація Kobalt, можливо, не на тому ж рівні, що й у кращих брендів інструментів, таких як Bosch, DeWalt і Makita, вона, як і раніше, вважається виробником високоякісних інструментів, який стоїть вище за пересічний бюджетний ринок. Термін «споживач» вказує на золоту середину між любителем та професіоналом, і він добре підходить для інструментів Kobalt.

Топ товарів:

 • Kobalt 24-Volt XTR Cordless Impact Wrench – Акумуляторний ударний гайковерт Kobalt XTR на 24 В: це типовий інструмент цього бренду, який забезпечує конкурентоспроможну продуктивність та ціну серед величезного асортименту електроінструментів. Він пропонує три налаштування крутного моменту, вбудоване робоче світло, а також акумулятор. Отримайте 24-вольтовий акумуляторний ударний гайковерт Kobalt XTR на Lowe’s за 219$.
 • Kobalt Steel Saw Horse – Кобальтова сталева пилка: ця універсальна пилка дуже міцна і відмінно економить місце в робочій вантажівці або гаражі. Придбайте сталеву кобальтову пилку в магазині Lowe’s за 39,98$.
 • Kobalt 21-Piece Drill Bit Set – Набір свердел Kobalt з 21 предмета. Цей набір і з 21 свердла з титановим покриттям може використовуватися в деревині, металі та пластиці розміром від 1/16 до 1/2 дюйма. Отримайте набір свердлів Kobalt з 21 предметів на Amazon від 31,86$.

Де придбати інструменти Kobalt в США:


8. Skil

Про бренд: незважаючи на те, що його асортимент інструментів в даний час великий, багато споживачів впізнють Skil по Skilsaw – механізованій циркулярній пилці, яка стала настільки популярною, що її називають «пилою, яка побудувала Америку».

Діапазон цін: від $ до $$$

Skil була заснована в 1926 році в Нейпервіллі, штат Іллінойс, де досі знаходиться їхня штаб-квартира в США. Перший продукт компанії, циркулярна пилка з черв’ячним приводом, користувався неймовірною популярністю на будівництві, незважаючи на те, що на той час був дуже дорогим. Ця пилка заклала основу для того, щоб Skil на десятиліття стала відомою як компанія з виробництва пилок, хоча тепер асортимент включає безліч різних інструментів. Власність компанії була дещо нестійкою: від Skil Corporation до Emerson Electric у 1979 році, до Bosch у 1996 році та до Chervon у Китаї у 2016 році, де компанія зараз виробляє більшу частину своєї продукції.

Хоча це може трохи спантеличити споживачів, Skil використовує дві торгові назви, щоб розрізняти цільові ринки. Інструменти Skil призначені для домашніх майстрів, а інструменти Skilsaw призначені для професійного використання у будівництві та інших сферах діяльності. Специфікації та ціни відображають цю різницю.

Топ товарів:

 • Skil 6-1/2 Inch Cordless Circular Saw – Акумуляторна циркулярна пилка Skil 6-1/2 дюйма: це сучасна версія інструменту, з якого все почалося, і як і раніше одна з найкращих у своєму роді, що пропонує потужність та універсальність для широкого спектра завдань з різання. Отримайте акумуляторну циркулярну пилку Skil 6-1/2 дюйма на Amazon за 89,99$.
 • SKILSAW 10-1/4” SAWSQUATCH Worm Drive Circular Saw – SKILSAW 10-1/4” SAWSQUATCH Циркулярна пилка з черв’ячним приводом: Для тих, кому потрібна велика пилка для 4-кратного чистого розпилу, 101⁄4-дюйм пропонує магнієву конструкцію та скіс під кутом 51 градус. Придбайте циркулярну пилку з черв’ячним приводом SKILSAW 10-1/4′ SAWSQUATCH на Amazon за 379,99$.

Де придбати інструменти Skil в США:


9. RYOBI

Про бренд: RYOBI вважається відмінним новатором і особливо сильним у розробці акумуляторних електроінструментів.

Діапазон цін: від $ до $$

RYOBI – багатопрофільна компанія. Заснована неподалік Хіросіми, Японія, в 1943 році, вона спочатку виробляла литі під тиском вироби.

Згодом з’явилися спеціальні друкарські верстати і лише у 60-ті роки виробництво зайнялося розробкою електроінструментів. Хоча компанія є японською – це не завадило їй придбати величезні виробництва в шести країнах світу і США не стало винятком. Наразі Techtronic Industries володіє RYOBI зі штаб-квартирою в Гонконгу.

Нещодавні операції компанії у США та Європі, мабуть, були зосереджені на ринку бездротових електроінструментів, а також обладнання для газонів та саду. RYOBI виробляє добре продумані продукти з конкурентоспроможними характеристиками, які призначені для верхнього сегменту ринку домашніх користувачів. Частина популярності компанії, безперечно, пов’язана з тим, що, незважаючи на значні покращення в акумуляторній технології, самі акумуляторні блоки забезпечують зворотну сумісність і, як і раніше, підходять для інструментів, випущених ще в 1996 році.

Топ товарів:

 • RYOBI ONE+ Cordless Orbital Jig Saw – Акумуляторна орбітальна пилка RYOBI ONE+: Цей лобзик – легкий і універсальний інструмент, що входить в економічну лінійку бренду, що складається з більш ніж 200 бездротових моделей, всі з яких оснащені високопродуктивними батареями, що швидко заряджаються. Отримайте бездротову пилку RYOBI ONE+ на Amazon за 68,34$.
 • RYOBI ONE+ Cordless Leaf Blower – RYOBI ONE+ Акумуляторна повітродувка для листя. Використовуючи ті ж батареї, що й інші інструменти Ryobi ONE+, ця повітродувка для листя важить лише 6 фунтів і забезпечує швидкість подачі повітря до 100 миль на годину. Отримайте бездротову повітродувку RYOBI ONE+ на Amazon за 125$.

Де придбати інструменти RYOBI в США:


10. IRWIN

Про бренд: IRWIN відома широким асортиментом високоякісних ручних інструментів, а також точними вимірювальними та маркувальними приладами.

Діапазон цін: від $ до $$

Компанія Irwin Industrial Tools розпочала свою діяльність у Мартінсвіллі, штат Огайо, в 1885 році, коли Чарльз Ірвін почав виробництво бурових доліт. Компанія, як і раніше, виробляє широкий асортимент свердл, а також пили, долота, молотки, плоскогубці, гайкові ключі, ножиці, викрутки, ножі, рівні та косинці. Сьогодні IRWIN є частиною Stanley Black&Decker.

Основні виробничі потужності зараз знаходяться в Китаї, і це гаряча тема для розмов критиків, але IRWIN невпинно тримає високу планку американського бренду з надійною якістю. IRWIN інструменти не з дешевого сегменту, але вони залишаються дуже популярними серед користувачів та підрядників, які готові платити за якість.

Топ товарів:

 • IRWIN Vise-Grip Original Locking Pliers – Оригінальні плоскогубці IRWIN Vise-Grip: це інструмент, без якого не можуть жити багато інженерів і механіків, і який мало змінився з моменту його появи в 1945 році. Придбайте IRWIN Vise-Grip Original Locking Pliers на eBay від 11,99$.
 • IRWIN Drill Bit Set – Набір свердел IRWIN: цей набір свердл від бренду, що складається з 29 предметів, є відмінним співвідношенням ціни і якості, пропонуючи свердла розміром від 1/16 до 1/2 дюйма. Отримайте набір свердлів IRWIN на Amazon за 115,66$.

Де придбати інструменти IRWIN в США:


11. Husky Tools

Про бренд: Husky Tools – це приватна торгова марка The Home Depot, що випускає ручні та пневматичні інструменти, а також різні рішення для зберігання інструментів.

Діапазон цін: від $$ до $$$

Husky іноді використовується як укорочена версія відомого виробника садової техніки Husqvarna. Однак Husky Tools — зовсім не пов’язана з нею компанія, яка починалася як Husky Wrench в Мілуокі, штат Вісконсін, в 1924 р. У бренду змінилося кілька власників, доки в 86 році його не придбала компанія Stanley Tools. Відтак Husky Tools уклала унікальну угоду на забезпечення продукцією Home Depot, якій тепер належить торгова марка. З того часу Home Depot сконцентрувалася на ручних інструментах, різноманітних органайзерах, шафах та ящиках для зберігання та вирішила не конкурувати на важкому ринку електроінструментів. Husky Tools пропонує обладнання преміум-класу, яке заощаджує гроші в порівнянні з інструментами основних марок, що цілком відповідає очікуванням потреб споживачів.

Топ товарів:

 • Husky 10 Gallon Air Compressor with Extra Value Kit – Портативний електричний повітряний компресор Husky на 10 галонів з комплектом Extra Value: цей комплект поєднує конкурентоспроможну ціну і універсальність з компресором, шлангом і з’єднувачами, а також пневматичним ударним гайковертом та пневматичною тріскачкою. Отримайте портативний електричний повітряний компресор Husky на 10 галонів з комплектом Extra Value The Home Depot за 324,99$.
 • Husky 26 in. W 4-Drawer Rolling Cabinet Box Chest in Gloss Black – Husky 26-дюймовий ящик для інструментів з 5 ящиками: для зручного зберігання інструментів ця шафа на коліщатках має п’ять ящиків і вантажопідйомність 100 фунтів. Купуйте 26-дюймовий ящик для інструментів Husky з 5 ящиками на Amazon від 266$.

Де придбати інструменти Husky Tools в США:


12. Metabo

Про бренд: Metabo спеціалізується на надійних та потужних інструментах для професіоналів і є лідером у галузі акумуляторних технологій.

Діапазон цін: від $$ до $$$$

Компанія бере свій початок у Німеччині і вже має вікову історію з 1923 року, протягом якої Metabo досягла великого успіху. Компанія кілька разів змінювала власників і тепер офіційно відома як Metabo HPT.

Хоча асортимент Metabo не такий відомий у США, він продовжує розширюватися. Акумуляторні моделі забезпечують конкурентоспроможну продуктивність завдяки літій-іонній технології високої густини (LiHD), яка, як стверджується, забезпечує на 30% більше енергії, ніж стандартні акумулятори для електроінструментів.

Топ товарів:

 • Metabo HPT 36V Brushless 4 1/2′ Grinder – Безщіткова шліфувальна машина Metabo HPT 36V 4 1/2′. Кутова шліфувальна машина Metabo із пропорційним номіналом використовує фірмову гнучку технологію Multivolt. В той час, як більшість конкурентів пропонують інструменти на 18 вольт, Metabo пропонує 36 вольт для додаткової потужності та часу роботи. Він включає адаптер змінного струму для використання інструменту зі шнуром. Отримайте безщітковий шліфувальний верстат Metabo HPT 36V 4 1/2′ в Acme Tools за 189$.
 • Metabo HPT Cordless Framing Nailer – Акумуляторний цвяхозабивний інструмент Metabo HPT: для цвяхозабивних інструментів потрібне постійне живлення, тому акумуляторний інструмент на 36 вольт є великою перевагою порівняно з 18-вольтовими конкурентами. Ця модель може виконувати послідовне або контактне забивання цвяхів зі швидкістю до трьох цвяхів за секунду, що дозволяє забивати до 900 цвяхів за одну зарядку. Придбайте акумуляторний гвоздезабивний верстат Metabo HPT в магазині Amazon за 449$.
 • Metabo HPT Cordless Oscillating Multi-Tool– Акумуляторний багатофункціональний інструмент, що осцилює Metabo HPT: Осцилюючі багатофункціональні інструменти можуть різати дерево, пластик, гіпсокартон та інші матеріали. 18-вольтова бездротова машина Metabo важить всього 3 фунти, має шість швидкостей вібрації від 6000 до 20 000 об/хв, заміну лез без інструментів та світлодіодне робоче освітлення. Придбайте бездротовий осцилюючий багатофункціональний інструмент Metabo HPT на Amazon за 99,99$.

Де придбати інструменти Metabo в США:


13. RIDGID Tools

Про бренд: Хоча RIDGID Tools виробляє все більш різноманітний асортимент продукції, він, мабуть, найбільш відомий міцними інструментами для сантехніки та будівництва.

Діапазон цін: від $ до $$

Компанія RIDGID Tools розпочала свою діяльність у Норт-Ріджвіллі, штат Огайо, у 1923 році і переїхала на свою нинішню базу в Елірію, штат Огайо, у 1943 році. З 1966 року компанія є дочірньою компанією Emerson Electric. Основною продукцією бренду завжди були міцні ручні інструменти для будівництва, електрики, ОВКВ та сантехніки. RIDGID Tools також виготовляє відповідні контрольно-вимірювальні пристрої. Більшість цих інструментів виробляються на заводі США. Крім того, компанія пропонує ряд професійно орієнтованих електроінструментів, хоч вони в основному виробляються в Гонконгу.

RIDGID Tools, мабуть, один із маловідомих брендів інструментів за межами професійного ринку. Хоча ціни на цьому рівні є конкурентоспроможними, продукти компанії виходять за рамки бюджету багатьох користувачів DIY.

Топ товарів:

 • RIDGID 14 in. Heavy-Duty Straight Pipe Wrench – 14-дюймовий прямий трубний ключ RIDGID для важких умов експлуатації. Якщо бренд RIDGID представляє один інструмент, це 14-дюймовий прямий трубний ключ для важких умов експлуатації. Вперше він був представлений компанією у 1923 році та став символом сили та довговічності бренду. Отримайте 14-дюймовий прямий трубний ключ RIDGID для важких умов експлуатації на Amazon за 31,27$.
 • RIDGID 12-Gallon Wet/Dry Shop Vacuum – 12-галонний пилосос RIDGID для вологого/сухого прибирання: частина лінійки NXT, цей пилосос для вологого/сухого прибирання має кілька аксесуарів, місце для зберігання шнура та аксесуарів, а також отвір для нагнітання. Отримайте пилосос RIDGID на 12 галонів для вологого/сухого прибирання The Home Depot за 94,97$.

Де придбати інструменти RIDGID Tools в США:


 14. WEN

Про бренд: WEN виробляє недорогі інструменти в першу чергу для домашніх користувачів, хоча професіонали цінують їхню надійність.

Діапазон цін: від $ до $$

Компанія WEN зі штаб-квартирою в Елгіні, штат Іллінойс, працює з 1951 року. Проектування, дослідження та розробки зосереджені в США, а виробництво — на Далекому Сході. Великий асортимент WEN включає електроінструменти, генератори і садове обладнання. Хоча в її продуктах інколи відсутні останні інновації, WEN використовує перевірені технології, а її електроінструменти незмінно довговічні та надійні. Серед незалежних оглядачів WEN часто оцінюється як найкращий бренд інструментів щодо співвідношення ціни та якості.

Топ товарів:

 • WEN 2.3 Amp 8 in. 5-Speed ​​Benchtop Drill Press – 2,3-амперний 8-дюймовий 5-швидкісний настільний свердлильний верстат WEN. Компактний настільний свердлильний верстат WEN ідеально підходить для домашньої майстерні, забезпечуючи точне свердління, яке неможливо виконати вручну. Чавунна основа забезпечує стійкість, а стіл нахиляється для свердління під кутом. Патрон приймає біти діаметром до 1⁄2 дюйма. Отримайте 8-дюймовий 5-швидкісний свердлильний верстат WEN 2,3 Amp в The Home Depot за 105,89$.
 • WEN 6-Amp Electric Hand Planer – Електричний ручний рубанок WEN 6-Amp: цей електричний ручний рубанок є стандартом будь-якої майстерні, і ця модель є прикладом відомої доступності та довговічності WEN. Він має 16 швидковстановлюємих обмежувачів глибини, ширину стругання 31⁄4 дюйма, а також фальцеві та паралельні напрямні. Отримайте електричний ручний рубанок WEN на 6 ампер на Amazon за 42,02$.
 • WEN 1⁄2-in 2.5-HP Variable Speed ​​Plunge Router – WEN 1⁄2-дюймовий занурювальний фрезер з регульованою швидкістю, 2,5 кінських сил. Цей фрезер оснащений потужним двигуном потужністю 2,5 к.с., регульованою швидкістю від 8000 до 23000 об/хв і може бути заблокований для використання як стаціонарний фрезерний верстат. Потрібні фрези як 1⁄4, так і 1⁄2-дюйма. Придбайте занурювальний фрезерний верстат з регульованою швидкістю WEN 1⁄2 дюйма потужністю 2,5 к.с. у Lowe’s за 87,03$.

Б/У інструмент з Америки


Мало яке заняття може бути приємнішим для чоловіка, ніж покупка інструменту. Тим не менш, ніхто не хоче розкидатися грошима праворуч та ліворуч, хоч іноді це може бути й привабливим, якщо Ви побачите вигідну пропозицію або знижку. Вам потрібно знати, які бренди і ціни шукати, як дослідити інструменти, що були у використанні, і, звичайно ж, де купити інструменти, що були у використанні.

Питання, які потрібно поставити собі перед покупкою:

 1. Скільки коштують інструменти, що були у використанні? Весь сенс купівлі уживаних інструментів полягає в тому, що Ви повинні заощадити гроші, але при цьому отримати інструмент, необхідний для роботи. Для початку Вам слід розглянути порівняння цін на нові, відремонтовані або інструменти, що були у використанні. Залежно від того, що Ви шукаєте, Вам може бути вигідніше купити новий, ніж заощадити всього 10%, купивши вживаний інструмент, особливо якщо Ви не можете подивитися чи протестувати його самостійно.
 2. Чи варто купувати вживані електроінструменти? Легко поглянути на використаний набір гайкових ключів і відразу вирішити, чи впорається він зі своїм завданням; з уживаними електроінструментами трохи складніше. Хороша угода може здатися привабливою, але Ви повинні враховувати різницю між ручними, мережевими та бездротовими інструментами з акумулятором. Ви можете знайти пропозицію, яка заощадить купу грошей на акумуляторному дрилі, але якщо з’ясується, що акумулятор потребує заміни, всі ці заощадження повернуться назад на новий акумулятор або зарядний пристрій, який може коштувати майже стільки ж, як і новий інструмент. Складність полягає в тому, що Ви не дізнаєтесь, наскільки гарна використана батарея, поки не почнете її використовувати, а на той час буде вже запізно.
 3. Коли я маю купувати інструменти? Якщо Вам не потрібно купувати або робити заміну своїх інструментів найближчим часом, то найкраще, що Ви можете зробити, щоб заощадити трохи грошей, – це дочекатися відповідного моменту з гарною знижкою. Якщо Ви шукаєте інструменти, пов’язані з погодою, такі як косарки, снігоочисники, повітродувки і т.д., то встановіть нагадування для себе, щоб перевіряти вигідні пропозиції міжсезоння. Будьте попереду гри та передбачайте свої потреби, пов’язані з інструментами! Такі магазини, як Home Depot, зазвичай пропонують свої найкращі пропозиції щодо електроінструментів навесні та в Чорну п’ятницю. Ще один добрий момент для перевірки угод з вживаними інструментами – це коли цей бренд випускає нову модель чи версію інструменту. Деякі підрядники можуть продавати свої вживані, тому що хочуть перейти від абсолютно пристойної машини до нового акумуляторного інструменту — тим краще для Вас, якщо Ви придбаєте б/в інструмент у відмінному стані.
 4. Як купити уживані інструменти, не будучи пограбованим? Перше, що Ви повинні зробити, купуючи старі інструменти, це вивчити ринок. Вам потрібно буде точно визначити, що Ви шукаєте, які інструменти працюватимуть найкраще, і вирішити, чи варто використаний інструмент своїх грошей.
 5. Порівняйте бренди та моделі. Якщо час дозволяє, то Вам слід вибрати марку та модель та витратити деякий час на ознайомлення з цим товаром, перш ніж робити покупки. Коли Ви знаєте, про що кажете, Ви з меншою ймовірністю потрапите на вудку неправдивої інформації або несумлінних продавців. Інтернет – особливо форуми, такі як Reddit або групи Facebook, – це зручний інструмент для порівняння продуктів та визначення того, які бренди подобаються іншим людям і яким вони довіряють. Хто краще підготовлений, щоб розповісти Вам, наскільки довговічними є інструменти, ніж люди, які використовують їх кожен день? Хоча «зіркова» система відгуків зручна, переконайтеся, що Ви читаєте справжні відгуки.

Поради, щоб отримати максимальну віддачу від витрачених коштів на БУ інструмент:

 • Гарантії. Завжди варто перевірити, які гарантії виробники пропонують на свої інструменти. Craftsman має довічні гарантії, що передаються на ряд своїх ручних інструментів. Таким чином, навіть якщо ви придбали використаний інструмент, Ви все одно можете зв’язатися з їхньою службою підтримки та отримати заміну, якщо він несправний. Так само можна безкоштовно замінити роздрібну торгову марку інструменту, не вимагаючи квитанції. Гарантії варіюються в залежності від магазину, тому обов’язково перевірте заздалегідь. Проте є кілька загальних правил. Зазвичай, на прецизійні інструменти надається гарантія лише протягом певного періоду часу, але навряд чи бренд замінить або відремонтує їх без підтвердження покупки чеком або інвойсом. Інші предмети, пов’язані з інструментами, такі як органайзери для інструментів та ящики для інструментів, можуть мати ще більш обмежувальні гарантії.
 • Factory Refurbished (Renewed)/заводський ремонт  – це відновлені інструменти, які були нещодавно перевірені та відремонтовані виробником, щоб функціонувати як нові. Завжди двічі перевіряйте, чи відновлено інструмент у офіційного виробника. Коли предмет офіційно відремонтований на заводі, він часто поставляється з гарантією на електроінструмент та оригінальними аксесуарами прямо з фірмового магазину — так само, як і новий предмет. Factory Refurbished може бути відмінним варіантом, якщо Ви хочете зробити більш безпечну ставку, ніж «уживаний» варіант, а також такий інструмент можна придбати зі знижкою до 20% від ціни нового інструменту. Інші відремонтовані варіанти не обов’язково погані, але вони пов’язані з обмеженнями та великим ризиком. Без заводської печатки Ви не знаєте, наскільки ретельно був відремонтований електроінструмент, і звичайно, такий інструмент автоматично знімається з гарантії виробника. Крім того, фізичні особи можуть зовсім не давати гарантій або гарантувати інструмент на більш короткий термін. Або якщо гарантія надається через окремого фізичного продавця на веб-сайті, такому як eBay, може бути складніше відстоювати свою справу, якщо Вас обдурили.
 • Оцініть, чи можливо самостійне відновлення. Ви завжди можете зробити щось власноруч для відновлення старого ручного інструменту. Ручні інструменти часто іржавіють, брудняться або тьмяніють, але ці косметичні проблеми легко усуваються за допомогою засобу видалення іржі, шліфувальної машини або комбінації точильних каменів. Сталеві ручні інструменти легко чистити та відновлювати. Стамески можна переточувати, а дерев’яні ручки можна відшліфувати та відполірувати, якщо Ви готові витратити трохи більше часу на придбання уживаного інструменту.

Переваги замовлення інструментів із США/Європи


1. Якість та гарантії

Всі електроінструменти, пневматичні інструменти, вимірювальні інструменти та садові інструменти від зарубіжних виробників ретельно перевіряються, випробовуються та проходять суворий контроль якості. Також виробники електроінструментів повинні дотримуватися суворих стандартів безпеки продукції, щоб захистити своїх клієнтів та свій бренд. Різний інструмент від різних виробників має різну гарантію від кількох років до довічної.

Деякі з найчастіше використовуваних стандартів безпеки під час перевірки електроінструменту:

 • ANSI B175 — цей набір стандартів застосовується до ручного силового обладнання для використання поза приміщеннями, включаючи тримери для трави, повітродувки, кущорізи та бензопили.
 • ANSI B165.1-2013 – американський стандарт безпеки для щіткових інструментів з механічним приводом.
 • ISO 11148 – цей міжнародний стандарт використовується для ручних неелектричних електроінструментів, таких як відрізні та обтискні електроінструменти, дрилі та мітчики, ударні електроінструменти, шліфувальні та полірувальні машини, пили, ножиці та компресійні інструменти.

Перевірка вібрації електроінструменту

Ці методи випробувань визначають ступінь вібрації, що створюється електроінструментами, такими як дрилі та ударні гайковерти. Рівні вібрації за межами необхідного допуску вказують на несправність виробу та можуть бути небезпечними для споживачів.

 • ISO 28927 — використовуйте цей міжнародний стандарт для вимірювання вібрації на рукоятці переносного ручного електроінструменту.
 • ISO/TS 21108 — застосуйте цей міжнародний стандарт до розмірів та допусків для інтерфейсу гнізда ручних електроінструментів.

Інспекція шуму електроінструменту 

Багато електроінструментів виробляють шум на небезпечному для споживачів рівні. Наступні стандарти допомагають виробникам електроінструментів визначити, чи рівень шуму їхньої продукції в децибелах на прийнятному рівні використання споживачем. Пошкодження або втрата слуху може статися внаслідок продажу інструмента, який не пройшов перевірку на шум.

 • ANSI/ASA S12.15 – цей американський стандарт містить рекомендації щодо тестування рівнів звуку, створюваного електроінструментами.
 • ISO 15744 – цей міжнародний стандарт застосовується для вимірювання рівня шуму від ручних неелектричних інструментів.

2. Ціна

Придбати якісний інструмент, безсумнівно, дуже важливо, але купити його за гарною ціною також важливо. Магазини США сповнені акцій, розпродажів та знижок у різну пору року, на свята чи особливі події. Знайти потрібний інструмент за заниженою вартістю виявиться не складним завданням, якщо стежити за маркетом цін. Наприклад, на таких майданчиках як eBay незалежно від часу можна запропонувати продавцю свою ціну або купити БУ товар за вигідною вартістю, на Amazon та Home Depot можна знайти офіційно відремонтовані інструменти з гарантією тощо.

3. Офіційно відновлений інструмент/Factory Refurbished

Інструмент може бути офіційно відновлений тільки виробником або офіційним представником, які, звичайно, знаходяться в США. Здійснюється ретельне обстеження інструменту, виявлення несправностей та його подальший ремонт. Перед тим як потрапити на полиці магазинів, інструмент проходить усі необхідні види тестування та перевірок для їх правильної та безпечної роботи та зрештою отримує гарантію на використання. Усі люблять знижки та саме такі інструменти коштують дешевше. Один із найкращих способів заощадити гроші, особливо якщо у Вас є власний бізнес – це купити відновлені інструменти. Відновлені електроінструменти можуть заощадити купу грошей, продовжуючи справно виконувати роботу. Як ми любимо говорити, справа не в інструменті, а в тому, як Ви його використовуєте.

4. Великий асортимент

Величезна перевага інструментів США – це їх гігантський вибір. Десятки виробників випускають сотні товарів, які завжди легкодоступні для свого споживача. Кожен зможе знайти та підібрати унікальний інструмент виключно під свою роботу, будь-то любитель чи професіонал. Завести в Україну та тримати на складах таку кількість товару просто нерентабельна, тому незмінним лідером у виборі інструментів є онлайн-шопінг, а найширший асортимент знаходиться саме в магазинах США.

Як замовити та доставити інструменти та електроінструменти зі США та Європи


За допомогою USAinUA можна легко замовити та доставити інструменти та електроінструменти 2 способами:

1. Самостійно, використовуючи наші склади USAinUA у США.

2. За допомогою наших менеджерів USAinUA, які зроблять покупку за Вас і доставлять до Вашої оселі:

 • передайте нам USAinUA посилання на розрахунок.
 • вкажіть свої контакти для зв’язку, куди ми можемо надіслати Вам розрахунок.
 • оплатіть товар через особистий кабінет, який ми вже створили для Вас.
 • внесіть Ваші дані для доставки по Україні.

З повагою, команда USAinUA!

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Instagram

Куртка adidas FIVE TEN WIND JACKET за супер ціною #доставкасша #доставкаєвропа #usainua #adidas #jacket #куртка ...

Куртка adidas FAST RUNNING ITERATION JACKET за супер ціною #доставкасша #доставкаєвропа #usainua #adidas #jacket #куртка ...

Футболка adidas OWN THE RUN ALLOVER PRINT TEE за супер ціною #доставкасша #доставкаєвропа #usainua #adidas #tshirt #футболка ...

Футболка adidas CAMO TONGUE TEE за супер ціною #доставкасша #доставкаєвропа #usainua #adidas #tshirt #футболка ...

Даруємо 100 грн на першу доставку.